توصیه های آموزشی
  • از افراد بد بین فاصله بگیرید. به کسانی که شما را از یادگیری زبان انگلیسی دلسرد می کنند گوش ندهید. با کسانی که شما را تشویق کرده و الهام بخش شما هستند، صحبت کنید.
  • هرچند شب یکبار در حالیکه تمرین های انگلیسی را با صدای کم گوش می کنید بخوابید. تحقیقات نشان داده اند که شما خوابید اما ذهن شما خواب نیست. در همین حال بهترین زمان برای یادگیری زبان درست وقتی است که از یک خواب خیلی خوب بلند شده اید. این زمانی است که شما تمرکز بیشتری دارید.
  • کتابی بخوانید که گفتگوهای زیادی دارد. بازکردن کتاب ها قبل از خرید، برای پیدا کردن کتابی که گفتگوهای زیادی در آن است چند خاصیت دارد؛ شما راحت تر می توانید آن را بخوانید و راحت تر ترجمه آن را بنویسید. همچنین فهمیدن گفتگوها نسبت به بخش های توصیفی یک کتاب بسیار راحت تر است و احتمال اینکه شما از زبان آنها خوشتان بیاید و آنها را به منظور انگلیسی صحبت کردن انتخاب کنید، بیشتر است.
  • زبان بازی های کامپیوتری خود را همیشه انگلیسی انتخاب کنید.
  • در هر زبانی چهار عنصر عمده خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن وجود دارد. آنچه در سیستم آموزش رسمی ما بیش از همه به آن پرداخته شده است امر خواندن می باشد. در برخی از کلاسهای غیر رسمی نیز صحبت از هم زمانی چهار عنصر رفته است. اما وقتی ما در محیط واقعی زبان قرار می گیریم در می یابیم که اگر هدف فراگیری زبان باشد عنصر خواندن و نوشتن اهمیت درجه چندم دارند به این دلیل ساده که در تمامی زبانها افراد بی سواد آن جامعه نیز قادر با تکلم زبان مادری خود هستند.
  • "گوش دهید"، "صحبت نکنید" و "صبور باشید". و حالا به نظر می رسد که این دیگر فقط راز کودکان نیست. این راز هر کسی است که می خواهد انگلیسی را یاد بگیرد. در حالی که کودکان با ایمان بیشتری به این روش پای بندند، بزرگسالان این کار را می توانند سریع تر انجام دهند.
 
براحتی با ما در ارتباط باشید

فاصله ما با شما کوتاه است ...

یکی از راههایی که از طریق آن می توانید در هر کجا با ما در ارتباط باشید ، عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه زبانهای خارجی شهریاری می باشد. ما هر روزز نکات آموزشی ، مطالب مرتبط با آموزش زبان ، آخرین اخبار و گزارشهای آموزشگاه و همچنین جملات و عبارتهای بزرگان را در این کانال قرار می دهیم. فقط کافیست به کانال ما بپیوندید ...