اساتید
مدیر آموزش این مرکز آموزشی جناب آقای دکتر آرش وحیدی می باشند که در زیر به برخی فعالیت های ایشان اشاره شده است.
آقای دکتر وحیدی استاد دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان بعنوان سخنران و مدرس دوره های ترجمه همزمان و حضوری در دانشکده خبر استان البرز شناخته شده می باشند.
تحصیلات آقای دکتر وحیدی در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد و ایشان در سال 2008 موفق به کسب مدرک بین المللی تدریس با نام CELTA از دانشگاه کمبریج در انگلستان شدند. ایشان در طول مدت فعالیت خود همواره در زمینه تربیت مدرس و آموزش نقش پررنگی در استان تهران و البرز ایفا کرده اند و حتی در سال 2014 دوره ی تربیت مدرسی را از طرفLTTC (London Teacher Training College) انگلستان در مجتمع فنی تهران برگزار نمودند. ترجمه کتاب و چاپ مقالات بین المللی از دیگر فعالیت های ایشان می باشند. ایشان همچنین سابقه ترجمه فیلم برای شبکه تلویزیونی iFilm را نیز در کارنامه خود دارند.
آقای دکتر وحیدی بر روی خلاقیت و نوع آوری در زمینه تدریس و ایجاد تنوع در نحوه ی ارائه مطالب آموزشی تاکید دارند و از این رو تمامی مدرسین تحت نظارت ایشان با همین رویکرد آموزشی تحت تعلیم قرار گرفته اند. به اعتقاد ایشان خلاقیت در نحوه ی ارئه مطالب آموزشی نه تنها از یکنواختی و کندی احتمالی روند آموزش جلوگیری می کند، بلکه نقش عمده ای در ایجاد انگیزه و افزایش سرعت یادگیری ایفا می نماید. از دیگر آموزه های ایشان تاکید بر تشویق و فراخوانی دانشجویان به مشارکت فعال در کلاس می باشد. از دیدگاه ایشان، دانشجویان با بکارگیری مطالب ارائه شده روز در محاوره و بحث های خلق شده در کلاس، می توانند سرعت فراگیری خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرند.
تمامی اساتید این مرکز آموزشی دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط بوده و تحت نظارت مستقیم آقای دکتر وحیدی به امر تدریس مشغول می باشند.
براحتی با ما در ارتباط باشید

فاصله ما با شما کوتاه است ...

یکی از راههایی که از طریق آن می توانید در هر کجا با ما در ارتباط باشید ، عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه زبانهای خارجی شهریاری می باشد. ما هر روزز نکات آموزشی ، مطالب مرتبط با آموزش زبان ، آخرین اخبار و گزارشهای آموزشگاه و همچنین جملات و عبارتهای بزرگان را در این کانال قرار می دهیم. فقط کافیست به کانال ما بپیوندید ...