آموزش عمومی زبان
- دوره های عمومی مرکز آموزش زبانهای خارجی شهریاری ، به دو شیوه ی عادی و فشرده برگزار می شوند. در طول هر ترم دوره های عادی مجموعا 30 ساعت کلاس به دو شکل سه روز در هفته یا دو روز در هفته ، برگزار می شود. مدت هر یک جلسه کلاس های سه روز در هفته 1:30 است که در نتیجه هر دوره 20 جلسه 1:30 خواهد بود. همچنین مدت هر یک جلسه کلاس های دو روز در هفته 1:45 است که در نتیجه هر ترم 18 جلسه 1:45 خواهد بود.
- مرکز آموزش زبان های خارجی شهریاری برای تمامی گروه های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دوره های آموزشی زبان انگلیسی برگزار می نماید.
- مرکز آموزش زبانهای خارجی شهریاری برای آموزش زبان انگلیسی مجموعه کتاب های English Result  از انتشارات دانشگاه آکسفورد را برگزیده است. این مجموعه هم اکنون در بسیاری از آموزشگاه های مطرح در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به سه دلیل عمده آن اشاره شده است:
1. دروس این مجموعه به گونه ایQ مطرح شده اند که با جدیدترین شیوه های تدریس منطبق باشند که این مزیت باعث گیرا بودن مطالب آموزشی خواهد شد.
2. مطالب به کار گرفته شده در این کتاب ها برگرفته از آخرین و به روزترین اخبار و حقایق جهانی می باشند که این مسئله به نوبه ی خود موجب جذاب شدن هرچه بیشتر این مجموعه می شود. این بدان معناست که دانشجویان می توانند به راحتی با مطالب آموزشی ارتباط برقرار کنند و این موجب فعالیت کلاسی بیشتر آنها در مهارت های مختلف به خصوص مکالمه خواهد شد.
3. این مجموعه شامل فیلم های آموزشی است که دانشجویان می توانند پس از اتمام هر درس، با مشاهده فیلم مربوطه اطلاعات خود را نسبت به موضوع مطرح شده به مراتب افزایش دهند. همچنین این مجموعه شامل نرم افزاری است که دانشجویان با استفاده از آن می توانند تمرینات تکمیلی بیشتری را در محیطی جذاب انجام دهند.
این مجموعه شامل 4 جلد کتاب از سطح مقدماتی تا پیشرفته است که هر جلد در دوره های عادی 6 ترم خواهد بود.
 
براحتی با ما در ارتباط باشید

فاصله ما با شما کوتاه است ...

یکی از راههایی که از طریق آن می توانید در هر کجا با ما در ارتباط باشید ، عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه زبانهای خارجی شهریاری می باشد. ما هر روزز نکات آموزشی ، مطالب مرتبط با آموزش زبان ، آخرین اخبار و گزارشهای آموزشگاه و همچنین جملات و عبارتهای بزرگان را در این کانال قرار می دهیم. فقط کافیست به کانال ما بپیوندید ...